Prodej bytových domů - deveroperské projekty Prodej bytů Prodej domů Pronájem bytů Prodej nemovitostí Pojištění nemovitostíProč spolupracovat s CZ Reality

NEKUPUJETE "ZAJÍCE V PYTLI"

Poskytneme Vám bezplatnou konzultaci, tržní ocenění nemovitosti, analýzu trhu a přípravu prodejní strategie pro prodej Vaší nemovitosti před podpisem smlouvy.

OSOBNÍ PŘISTUP, REFERENCE A DŮVĚRA

Osobní přístup a detailní dlouhodobá znalost trhu jsou cestami k nalezení řešení individuálních potřeb našich klientů. Naše realitní kancelář přijímá velkou část zakázek formou doporučení od spokojených klientů, kteří jsou tou nejlepší referencí.

SPOLUPRÁCE A ZKUŠENOSTI

Náš tým je založen na vzájemné spolupráci, což nám v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi realitního trhu umožňuje uspokojit i velmi náročné a složité požadavky našich klientů.

ÚSPORA ČASU

Klienti naší kanceláře ušetří čas, protože naše kancelář poskytuje a zajišťuje široké spektrum dalších služeb, které souvisí s prodejem nemovitostí (znalecké posudky, daňové přiznání, služby advokáta, ověření podpisů, hypoteční úvěry, finanční poradenství, atd.)


Valid XHTML 1.1!    prosim.org - tvorba webových stránek    Valid CSS!